Derp Bikers Beachrace 2019 word mede mogelijk gemaakt door:

Zetterij IJmond (www.zetterij-ijmond.nl)
Buck Design (www.buckdesign.nl)
AGU (www.agu.com)
Theo Schilder Fietsen (www.theoschilder.nl)
Restaurant Eazee (www.eazee.nl)
Transportbedrijf Mart Gul (www.gulegmond.nl)
Sportcafe de Watertoren (www.facebook.com/sportcafe.egmond)
Hotel Zuiderduin (www.zuiderduin.nl)
Suus Bloembinderij Limmen (www.bloembinderijsuus.nl)
Egmond Verhuur Appartementen en Huizen (www.egmondverhuur.nl)
Gauchos Grill Restaurant (www.gauchosgrill.nl)
Croissanterie Pompadour (www.pompadour-egmond.nl)
Schilders en behangbedrijf Zwenger (www.schildersbedrijfzwenger.nl)
JamiePro BV (www.jamiepro.com)
Loonbedrijf Jan Hes (www.janhes.nl)
Bike Shop Egmond (www.bikeshopegmond.nl)
MTB de Zeeleeuw (www.mtb-dezeeleeuw.nl)
Imming Bikes (www.immingbikes.nl)
Slijterij Wijnhandel Meijer (www.slijterijmeijer.nl)
Hink Bestrating (www.hinkbestratingen.nl)
M.S.E Metaaltechniek (www.msemetaaltechniek.nl)
Egmond Verhuur Appartementen en Huizen (www.egmondverhuur.nl)
De Waard Bestrating (www.dewaardbestratingen.nl)
Hoveniersbedrijf Rotteveel (www.rotteveeltuinen.nl)
Rijwielhandel Kroone Liefting (www.krooneliefting.nl)
De Bikefitter (www.de-bikefitter.nl)
Strandpaviljoen Zilvermeeuw (www.zilvermeeuw.info)
Bollenbedrijf Gebroeders Hopman (gebroedershopman.com)
Sport 2000 Kingma (www.sport2000.nl)
Bouwbedrijf Tervoort Egmond (www.tervoort.nl)
Joep Schut Interieur (www.joepschut.nl)
Dennis Bakker Brillen (www.facebook.com/bakkerbrillen)
Pontmeijer (www.pontmeijer.nl)
Tervoort Tegelwerken (www.tervoorttegelwerken.nl)
Pension Zeldenpas (www.zeldenpas.nl)
Eston (www.ktr3.nl)
MTD-EVENTS
Bouwbedrijf CEZZY

Wilt u ook sponsoren neem dan contact met ons op:
Tonny 06 43 05 51 35, Simon 06 13 59 27 70 of David 06 52 43 06 71.