Derp Bikers Beachrace 2018 word mede mogelijk gemaakt door:

Zetterij IJmond (www.zetterij-ijmond.nl)
AGU (www.agu.com)
Restaurant Eazee (www.eazee.nl)
Transportbedrijf Mart Gul (www.gulegmond.nl)
Sportcafe de Watertoren (www.facebook.com/sportcafe.egmond)
Buck Design (www.buckdesign.nl)
Hotel Zuiderduin (www.zuiderduin.nl)
Suus Bloembinderij Limmen (www.bloembinderijsuus.nl)
Strandpaviljoen Zilvermeeuw (www.zilvermeeuw.info)
Sloopwerken Kees de Wit (www.kdewit.nl)
Loonbedrijf Jan Hes (www.janhes.nl)
Hink Bestrating (www.hinkbestratingen.nl)
Busker Tweewielers Bergen (www.buskerfietsen.nl)
Drogisterij Palsma (www.palsma.nl)
M.S.E Metaaltechniek (www.msemetaaltechniek.nl)
Dorssports Heiloo (www.dorssports.nl)
Rodi Media (www.rodimedia.nl)
Egmond Verhuur Appartementen en Huizen (www.egmondverhuur.nl)
De Waard Bestrating (www.dewaardbestratingen.nl)
Theo Schilder Fietsen (www.theoschilder.nl)
Hoveniersbedrijf Rotteveel (www.rotteveeltuinen.nl
Fysio Ronde De Egmonden (www.fysiotherapieronde.nl)
Bollenbedrijf Gebroeders Hopman (gebroedershopman.com)
Gauchos Grill Restaurant (www.gauchosgrill.nl)
Bike Shop Egmond (www.bikeshopegmond.nl)
MTB de Zeeleeuw (www.mtb-dezeeleeuw.nl)
Imming Bikes (www.immingbikes.nl)
Croissanterie Pompadour (www.pompadour-egmond.nl)
Schilders en Behangbedrijf Zwenger (www.schildersbedrijfzwenger.nl)
Tervoort Tegelwerken (www.tervoorttegelwerken.nl)
JamiePro BV (www.jamiepro.com)
Joep Schut Interieur (www.joepschut.nl)
Rijwielhandel Kroone Liefting (www.krooneliefting.nl)
Dennis Bakker Brillen (www.facebook.com/bakkerbrillen)
Bistrobar Cousteau (www.cousteauegmond.nl)
Sport 2000 Kingma (www.sport2000.nl)
Pension Zeldenpas (www.zeldenpas.nl)
Eston (www.ktr3.nl)
MTD-EVENTS
Bouwbedrijf CEZZY

Wilt u ook sponsoren neem dan contact met ons op:
Tonny 06 43 05 51 35, Simon 06 13 59 27 70 of David 06 52 43 06 71.